» ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ……ΟΥΛΑ»

Υπέροχη η χθεσινή θεατρική  παράσταση των μαθητών της ΣΤ ‘τάξης  του σχολείου  μας, την οποία παρακολούθησε πλήθος κόσμου, οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας,  ο Αντιδήμαρχος Πλατυκάμπου του Δήμου Κιλελέρ, κύριος Τσινούλης Τριαντάφυλλος και ο Πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας Χάλκης,  κύριος Κωστούλης Βασίλης.

«ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ…ΟΥΛΑ» μας είπαν χθες τα παιδιά κι εμείς γελάσαμε  πολύ και κλείσαμε  αυτή τη χρονιά  με πολύ  εύθυμο  τρόπο!

Αξίζουν θερμά  συγχαρητήρια  στον δάσκαλο της τάξης, κύριο  Δημήτρη  Παπαδημητρίου, που επιμελήθηκε  το θεατρικό και σε όλους  τους μαθητές της έκτης που έδωσαν τον καλύτερο  εαυτό  τους!

Δούλεψαν  πάρα πολύ  μαζί με τον δάσκαλό τους και αυτό  φάνηκε και αναγνωρίστηκε από το κοινό,  που παρακολουθούσε με αμείωτο ενδιαφέρον την κάθε σκηνή!

Δήμητρα,  Αντώνη,  Παναγιώτη,  Ιωάννα, Ολυμπία,  Θοδωρή,  Δήμητρα,  Πηνελόπη, Έργκι,  Κωνσταντίνε,  Βασιλική,  Κατερίνα,  Ζωή, Θοδωρή,  Γκεράλντο,  Κρύσα, Λούκα,  ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!!

Κατηγορίες: Εκδηλώσεις, Χωρίς κατηγορία.