Αρχείο μηνός Μάρτιος 2024

Γιορτή για την 25η Μαρτίου και τον Ευαγγελισμό της Θεοτόκου

Ο Σύλλογος Διδασκόντων , οι μαθητές και οι μαθήτριες του Δημοτικού Σχολείου Χάλκης σας προσκαλούν την Πέμπτη 21 Μαρτίου 2024 και ώρα 9 π.μ. στη γιορτή που διοργανώνουν η Ε και Στ τάξη για την 25η Μαρτίου και τον Ευαγγελισμό της Θεοτόκου.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΤΡΙΜΗΝΟΥ

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες, σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 20 Μαρτίου 2024 θα δοθεί η βαθμολογία και θα πραγματοποιηθεί ενημέρωση σχετικά με την πρόοδο των μαθητών/τριών για το Β τρίμηνο. Η συνάντηση γονέων και εκπαιδευτικών θα γίνει στις αίθουσες των τάξεων στις 13:15 Με εκτίμηση, Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία |

Ομιλία- Συζήτηση με θέμα :» Αγάπη χωρίς όρους- Αγάπη με όρια»

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες, σας προσκαλούμε στην ομιλία- συζήτηση με θέμα:» Αγάπη χωρίς όρους- Αγάπη με όρια» που θα πραγματοποιηθεί στον χώρο του Πολιτιστικού Κέντρου Χάλκης την Δευτέρα 4 Μαρτίου 2024 και ώρα 13:15 από την κα Βασιλική Τσιάτα, Κοινωνιολόγο και στέλεχος πρόληψης του Κέντρου πρόληψης των Εξαρτήσεων &Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας Νομού Λάρισας.