Αρχείο μηνός Νοεμβρίου 2015

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Την Τρίτη 17 Νοεμβρίου 2015 θα πραγματοποιηθούν σχολικές εορταστικές εκδηλώσεις, στο χώρο του σχολείου. Οι μαθητές/τριες θα έρθουν 8.15 το πρωί και θα αποχωρίσουν στις 9.30 π.μ Το Ολοήμερο σχολείο θα πραγματοποιήσει εκδήλωση στη διάρκεια του πρωινού κύκλου.

Κατηγορίες: Εκδηλώσεις, Χωρίς κατηγορία |

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η διεύθυνση του σχολείου και ο σύλλογος διδασκόντων, ευχαριστούν θερμά το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων για την προσφορά οικιακού εξοπλισμού στο χώρο του σχολείου.

ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΕ ΒΟΤΑΝΑ ΚΑΙ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ

ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΕ ΒΟΤΑΝΑ ΚΑΙ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ Φωτογραφίες από το εκπ/κο πρόγραμμα της Ε τάξης με θέμα: <<διακόσμηση του σχολείου μας με βότανα και λουλούδια>>

Κατηγορίες: Δραστηριότητες, Εκδηλώσεις, Προγράμματα |

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Την Πέμπτη 5 Νοεμβρίου 2015 οι μαθητές του σχολείου, καιρού επιτρέποντος, πρόκειται να πραγματοποιήσουν εκπ/κη επίσκεψη στο χώρο του πολιτιστικού κέντρου και στην πλατεία της  Χάλκης.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ανακοίνωση Ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων και ο σύλλογος  διδασκόντων, ευχαριστούν θερμά την ιατρό κα. Κατσαμάκα για την ομιλία με θέμα τις ιώσεις, που πραγματοποιήθηκε στο χώρο του σχολείου.