Αρχείο μηνός Νοεμβρίου 2019

» Παγκόσμια ημέρα δικαιωμάτων του παιδιού «

» Παγκόσμια ημέρα δικαιωμάτων του παιδιού « Πραγματοποιήθηκαν στο σχολείο μας για την παγκόσμια ημέρα των δικαιωμάτων του παιδιού. Ομιλία για τα δικαιώματα του παιδιού Προβολή βίντεο με καταπάτηση των δικαιωμάτων Κολάζ μαθητών με θέμα   «αναγνωρίζω τα δικαιώματα μου και τα δικαιώματα των άλλων»

Κατηγορίες: Δραστηριότητες |

Θεατρική παράσταση «Ο Σίμος και ο σεισμός»

Θεατρική παράσταση «Ο Σίμος και ο σεισμός» Την Παρασκευή 22.11.2019 οι μαθητές του σχολείου μας παρακολούθησαν, την θεατρική παράσταση   «Ο Σίμος και ο σεισμός».

Κατηγορίες: Δραστηριότητες, Εκδηλώσεις |

ΓΙΟΡΤΗ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 2019

ΓΙΟΡΤΗ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ Γιορτή Πολυτεχνείου, εκπαιδευτικές και καλλιτεχνικές δράσεις πραγματοποιήθηκαν την Παρασκευή 15 Νοεμβρίου 2019 στο σχολείο για την επέτειο της 17 Νοέμβρη. Οι μαθητές έμαθαν, ζωγράφισαν και τραγούδησαν για το πολυτεχνείο.

Κατηγορίες: Δραστηριότητες |

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Ενημέρωση Σας ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή 15 Νοεμβρίου 2019 οι μαθητές θα προσέλθουν στις 9.00 π.μ στο σχολείο και θα αποχωρήσουν στις 10.00 π.μ μετά το πέρας των εκδηλώσεων για την επέτειο του Πολυτεχνείου. Το ολοήμερο δεν θα λειτουργήσει.

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις |