ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΠΑΖΑΡΙ

Με επιτυχία διοργανώθηκε το Πασχαλιάτικο παζάρι στο Δημοτικό Σχολείο Χάλκης. Αρκετοί επισκέπτες θαύμασαν την έκθεση με τις δημιουργίες των μαθητών του σχολείου μας . Σημαντική ήταν η βοήθεια του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων .

Το πασχαλιάτικο παζάρι επισκέφθηκαν η Διευθύντρια της Περιφερειακής Διεύθυνσης Θεσσαλίας κ. Πράντζου και ο Διευθυντής Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης Λάρισας κ. Σακελλαρίου.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος διδασκόντων του Δημοτικού σχολείου Χάλκης σας προσκαλούν στο πασχαλιάτικο παζάρι που διοργανώνουν σε συνεργασία με το Σύλλογο Γονέων και κηδεμόνων.

Οι δημιουργίες των μαθητών θα εκτεθούν στο χώρο του Σχολείου την Πέμπτη 5/4/12 και την Παρασκευή  6/4/12 από 11:30 π.μ ? 2:30 μ.μ

Μύρισε Πάσχα αφού σε λίγες μέρες γονείς, συγγενείς και κυρίως νονοί θα επισκεφθούμε τα βαφτιστήρια μας με λαμπάδες, και παντός είδους πασχαλιάτικα δωράκια!

Στο μπαζάρ πωλούνται πασχαλινές λαμπάδες  και   αντικείμενα εσωτερικής διακόσμησης.

Ευχαριστούμε την κ.  Άλκηστη Κωστούλη για την πολύτιμη βοήθεια της στην διακόσμηση των λαμπάδων.

Κατηγορίες: Εκδηλώσεις, Πάσχα.