ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ – ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Σας προσκαλούμε την Πέμπτη 15 Δεκεμβρίου και ώρα 11.00 μ.μ. στην παιδαγωγική συνάντηση /ομιλία η οποία θα πραγματοποιηθεί στο χώρο του σχολείου με προσκεκλημένο τον Σχολικό Σύμβουλο της 7 ης Περιφέρειας  κ. Δαρόπουλο Απόστολο.Θέμα της παιδαγωγικής συνάντησης  <<Η συμπεριφορά του παιδιού στην οικογένεια και το σχολείο>>.                                                                                                                       Μετά την ομιλία την ίδια ημέρα θα δοθούν οι βαθμολογίες /αξιολόγηση μαθητών για το ά τρίμηνο σχολικού έτους 2016-17.

Παρακαλούνται οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών να προσέλθουν για την επίδοση των βαθμολογιών και να ενημερωθούν για την πρόοδο των παιδιών τους.

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις.